Novinky
Pridané Sobota, 31.12.2022

Štastný nový rok !

Milí hráči, máme pred sebou nový rok, v ktorom sa naša hra dočká vydania hlavnej verzie hry. Za posledné mesiace náš tím odviedol veľké množstvo práce na novej verzí ktorú si už čoskoro budete môcť zahrať a my vám dnes prinášame prehľad noviniek, ktoré sme si pre hru pripravili počas mesiaca December.

Ďakujeme! - V prvom rade vám všetkým ďakujeme za podporu a aktivitu na našich sociálnych sieťach, ktorú ste nám počas celého roka poskytovali. Nápodobne prajeme aj my vám všetko najlepšie do nového roka - nech sa vám splní každé predsatvzatie a želanie.

- Stránka Nastavenia: Podstránka Nastavenia je hotová. Môžete si na nej zmeniť heslo, váš profilový avatar, profilový titul, popisok a taktiež upraviť nastavenia hry ako sú zvukové notifikácie pre chat či expedícií.

- Global Notifikácie: Nový pripravený systém nám dovoľuje na akékoľvek miesto v hre vložiť "upozornenie". Preto sa môžete tešiť na nový grafický typ upozornenia pri novej správe, novom artefakte vo vašom inventári, nových questoch, nových ponukách v obchode či novej lodi v hangári.

- Zrušenie akcií: Aktivovali ste nechtiac zlú expedíciu ? Zlú výstavbu ? Verbujete príliš mnoho koonistov a potrebujete suroviny späť ? Každú z týchto akcií môžete odteraz zrušiť a získať späť 70% surovín.

- Denné úlohy: Dokončili sme nový systém denných úloch. Tie sa vám budú denne obnovovať. Odmena bude prispôsobená výške levelu vašeho hangáru - čím vyšší level hangáru, tým väčšia odmena z dennej úlohy.

- Expedície: Práca na lokalitách pre expedície je hotová. Pripravili sme nový náhľad každej lokality spolu s informáciami / bonusmi lokality. Systém expedícií zároveň presúvame z Hangáru na novú podstránku Vesmír.

- Nový dizajn Achievementy: Stránka s vašimi úspechmi dostala kompletne nový dizajn (aj keď sme slabšiu verziu už pripravenú mali). Prehľad bude rozdelený do jednotlivých kategórií, takže sa máte na čo tešiť. Pred samotným releasom si pre vás pripravíme desiatky a desiatky nových úspechov.

- Nový dizajn Questy: Denné a týždenné úlohy spolu s vašim aktuálnym Quest Bookom sme umiestnili na kompletne prerobenú stránku s oveľa krajším rozložením a dizajnom.

- Schopnosti Lode: Pri 5 a 10 leveli vašej lode získate možnosť aktivovať vašej lodi aktívnu Schopnosť. Tie budú mať vplyv na súboje vašich lodí - čo tak oprava lode o 30 bodov života po každom výstrele ? Alebo zníženie každého nepriateľského zásahu o 10% ?

Súboje, Aréna, Rank Systém - V decembri sme okrem hore spomenutých vecí investovali najviac času do novéhu systému bojov. Máme pre vás kopec noviniek !

- Generovanie nepriateľov: Máme za sebou prvé testovania nových nepriateľov. Tí budu mať štatistiky náhodne generované podľa výšky levelu vašej lode s ktorou súboj prebieha. V expedíciách sa postavíe proti náhodnemu typu lodí - výsledky testov sú skvelé !

- Nový prehľad súboja: Ak si dobre spomínate, v starej verzií hry ste používali na prehľad súboja obyčajnú tabuľku s výstrelmi. Máme pre vás absolútnu novinku, veď sa pozrite sami.

- Aréna: Na stárnku Vesmír, odkiaľ budete môcť odštartovať svoje expedície, prinášame aj box s Arénou pre súboje proti nepriateľom. Každú hodinu budete môcť odbojovať 5 súbojov proti botom a zabojovať tak o lepší rank.

- Rank Divízie: Čaká na vás 5 typov dizívií, z ktorej má každá 3 úrovne. Bronze, Silver, Gold, Diamond, Legendary - spolu teda 15 divízií. Začínate s 0 bodmi a je len na vašich skúsenostiach, kam sa až dostanete.

- Rank Sezóna: Vaše ranky budú resetované na konci každého mesiaca. Najlepší hráči budú odmenení ikonkami, titulmi, úspechmi a každý z vás si odnesie aj balíček surovín s kreditmi.

- Rank Rebríček: Okrem Rebríčku Bodov na ktorý ste boli zvyknutí doteraz, získate aj nový typ rebríčku pre zoradenie hráčov podľa divízie a dosiahnutých bodov arény.

- Stále pracujeme ! Máme sa sebou systém a prehľad bojov - práca na aréne, rebríčku a divíziách nás stále čaká počas Januára, preto si nezabudnite prečítať aj Januárový Dev Blog.

Nezabudnite, že všetky screeny z hry sú stále v príprave a pri hlavnom release sa tak veľa vecí ešte môže zmeniť.

Ďakujeme za podporu !
S pozdravom váš Project Orbitus Admin Team !