Novinky
Pridané Utorok, 31.01.2023

Prvý mesiac roku je za nami !

A my máme pre za sebou znovu veľké množstvo práce a pripravených vecí. Musíme uznať, že sa už veľmi úzko blížime k vydaniu hlavnej základnej verzie hry. Poďme sa spoločne pozrieť na to, čo máme za posledné týždne za sebou a čo nás čaká nadchádzajúce týždne. Máte sa na čo tešiť !

- Aréna Ranky: Grafika a systém nových rankov pre arény je pripravený. V hre vás čaká 5 typov rankov, kde v každom type budete môcť postupovať cez 3 úrovne. Za každé víťazstvo v aréne postúpite bodmi vyššie, za každú prehru naopak nižšie.

- Aréna Sezóny: O svoj rank môžete bojovať počas celého mesiaca. Na konci každého mesiaca sa všetky ranky resetujú - nemusíte sa však obávať. Každý hráč získa odmeny v podobe titulov, avatarov, surovín, kreditov, boxov a slávy v rebríčkoch. Spätne si v štatistikách budete môcť prezrieť výsledky každej sezóny z minulosti.

- Aréna Systém: Nech majú všetci hráči rovnakú šancu bojovať o rank, každý hráč môže odohrať len 5 aréna súbojov počas 1 hodiny. Možnosť súboja sa odomyká automaticky podľa posledných súbojov, nieje tak potrebné čakať na presný čas novej hodiny. Bude teda na vás, koľko hier za deň odohráte.

- Preskočenie Súboja: Ak máte naponáhlo, alebo nemáte záujem prezerať si postup súboja, pomocou tlačidla Preskočiť viete odteraz zrýchliť grafický prehľad súboja.

- Denné Úlohy: Dokončili sme aj funckionalitu pre vyzvihnutie odmien z denných / týždenných úloh. Úspešne zapisujeme každé vyzvihnutie odmeny - čo nám dovolí vytvoriť aj achievementy / úspechy spojené so systémom odmien.

- Nové Achievementy: Máme za sebou naprogramovanie a pridanie viac ako 60 achievementov / úspechov, čaká nás minimálne ďalšia 30tka ktorú do hry pridáme počas Februára. Každý úspech sa skladá z troch úrovní, kde si pri splnení prvej úrovni vyzvihnete 250 kreditov, pri druhej 500 kreditov a pri splnení tretej úrovne úspechu - špeciálny Titul.

- Global Chat: Ako dobre viete, herný chat je veľkou súčasťou našej hry pre budovanie komunity, priatelstiev, stratégie či obchodu. Globálny chat je úspešne implementovaný do hry - jeho upgradom v novej verzii hry je automatické mazanie globálneho chatu každú pol noc. V chate sa zobrazia aj automatické správy, ak akýkoľvek hráč získa nový titul splnením úspechu.

- Level Systém: Novinka v hre v podobe levelov je tu ! Každý hráč bude mať svoj vlastný level, ktorý môže počas hrania zvyšovať. V hre zanechávame aj hráčske body - ktorých celkový počet aj naďalej uvidíte v rebríčku hráčov. Na dosiahnutie nového levelu sa nasledujúci cieľ bodov zvýši vždy o 250 bodov.

- Hráčske Odmeny: Do hry sme pridali nový screen, kde si hráč bude môcť prevziať zaujímavé odmeny za svoj progress v hre. Progress bude naviazaný na hráčsky level a pravidelné prihlasovanie sa do hry. Odmeny si hráč môže prevziať v akomkoľvek poradí, podľa toho čo v aktuálny moment možno potrebuje (ako napríklad suroviny).

- Premium Systém: Počas testovacej verzie hry ste nám prejavili aj finančnú podporu, za ktorú sme vám veľmi vďační. Vážime si každý cent ktorý ste nám zaslali - všetky financie boli použité na chod servera, domény a prác na novej grafike. Za túto podporu ste neboli nijako odmenení, preto by sme do budúcna radi odmenili každého hráča, ktorý sa nás rozhodne podporiť. Ako to bude fungovať ?

- Stránka Premium: Na novo pridanej stránke Hráčske Prémium, si budete môcť za nízku finančnú podporu kúpiť Herné Prémium na 30 či viac dní. Dopredu vás však upokojíme : Hráči s prémiom nezískajú žiadne herné zvýhodnenia, ktoré by im mohli akokoľvek pomôcť v postupe hry. Ide čisto o grafické odmeny, zvýraznenia mien či zvukové efekty na ktoré sa teraz spoločne pozrieme.

- Zvýraznenie Profilu: Hráči s aktívnym prémiom si budú mocť v nastaveniach hry svoj profil zvýrazniť. Mená prémiových hráčov sa tak zvýraznia na zlatú farbu v Rebríčkoch, Chate, Prehľade Profilov, Správach či prehľade súbojov. Túto možnosť si samozrejme môžete aj vypnúť.

- Premium Odmeny: Za prvý nákup prémia získa hráč špeciálny titul za podporu hry a taktiež špeciálny avatar ktorý si hráč bude môcť nastaviť v nastaveniach svojho profilu. Aktivovanie titulu / avataru neprináša hráčovi žiadne výhody, ide len o grafické vylepšenie profilu.

- Popis Profilu: Každý hráč si môže nastaviť aj krátky popis svojho profilu. V prípade že má hráč aktívne prémium, získa možnosť využiť viac znakov v popise.

- Nastavenie Avataru: Máme za sebou aj možnosť nastaviť si akýkoľvek zo získaných avatarov, ktoré hráči budú môcť získať za plnenie úloh, questov alebo si avatar kúpiť v obchode. V prípade aktívneho prémia, si hráč bude môcť nahrať aj svoj vlastný avatar.

- Expedičné Súboje: Kedže máme súboje úspešne otestované, pridávame ich úspešne aj do Expedícií, kde samozrejme platí - čím náročnejšia expedícia / lokalita, tým vyššia šanca na súboj.

- Grafika Lodí: Nadia má za sebou znovu skvelý progress v príprave lodí a my tak spúšťame sociálnu kampaň, kde vám v pravidelných intervaloch predstavíme všetky lode, ktoré na vás budú čakať pri release.

- A máme aj pozitívnu správu od Mati ! Počas následujúcich týždňov budeme na našich sieťach postupne predstavovať 10 lodí, ktoré disponujú rôznymi potrebnými funkciami pre úspešné zvládnutie expedícií. Skôr než sa dočítaš o poslednej z lodí ktoré máme pre teba pripravené, svoje meno už budeš môcť zaregistrovať v predregistrácií do hry.

Nezabudnite, že všetky screeny z hry sú stále v príprave a pri hlavnom release sa tak veľa vecí ešte môže zmeniť.

Ďakujeme za podporu !
S pozdravom váš Project Orbitus Admin Team !