Novinky
Pridané Piatok, 31.03.2023

8 dní do spustenia hry !

Konečne je to tu ! Sme už len 1 deň od spustenia predregistrácie a zároveň 8 dní od samotného spustenia hry, kedy sa každý z vás bude môcť do hry prihlásiť a otestovať si tak všetky novinky ktoré sme si pre vás pripravili. Aj napriek mesiacom prác nás stále čaká veľké množstvo noviniek na ktoré sa môžete po spustení hry tešiť, dnes sa ale poďme pozrieť nato, ako vyzeralo posledných 31 dní práce.

- Predregistrácia: V čase keď čítaš tieto riadky plne pracujeme na príprave predregistrácie ktorú spúšťame 01.04. o 15:00. Budeš sa tak môcť zaregistrovať do hry, obdržať email s aktivačným odkazkom, kde taktiž uvidíš svoj Promo kód, ktorý budeš môcť zaslať svojim priateľom.

- Nové blogy: Počas Apríla sa môžete tešiť na nový typ blogov, ktoré budú venované samotným updatom hry. V blogu pre konkrétny update sa dozviete všetky informácie, novinky a úpravy ktoré sme do hry počas updatu v dané dni pridali.

- Dielňa: Budova dielne bola úspešne pridaná do hry aj so svojim obsahom. Znovu na vás bude čakať možnosť výroby frakčných súčiastok, tentokrát ale v novom dizajne a systéme. Od prvého levelu budovy budete môcť vyrobiť náhodnú súčiastku a každým piatym levelom budovy si odomknete možnosť výroby nového typu súčiastky.

- Questy: Aj počas Marca sme si našli čas na úpravu questov. Možnosť pripevniť si quest na pravý panel obrazovky je úšpešne hotová - a od teraz v hre nájdete už aj desiatky týždenných questov. Na ďalšie typy denných a týždenných questov sa môžete tešiť v ďalších updatoch.

- Podpora: Máš problém s hrou ? Nezískal si odmenu ? Máš nápad do hry alebo potrebuješ poradiť ? Na všetky tieto témy môžeš odteraz využiť tlačidlo Podpora, kde dokážeš vytvoriť ticket pre adminsitrátora hry. Svoje herné nápady odteraz môžeš vždy písať tam a mať tak istotu, že sa nestratia v chate. Každý nápad, pomoc či nahlásenie bude riešené s adminom, kde uvidíš odpoveď a status ticketu.

- Skiny: Stránka so skinmi je úspešne pripravená pre release hry. Pripravili sme kategorizáciu skinov do troch skupín, možnosti nákupu skinu za kredity či podporu hry a taktiež si trojicu skinov budete môcť vystaviť na vašom hráčskom profile.

- Frakčný Donate: Donate súčiastok a surovín je pripravený. V prípade že budete chcieť do frakcie vložiť všetky suroviny, alebo všetky súčiastky, pri každom type na vás čaká tlačidlo na automatické vyplnenie počtu.

- Frakčné Akcie: Novinka v podobe frakčných akcií limituje počet akcií ktoré vie frakcie počas dňa urobiť. K dispozícií má 10 akcií na 24 hodín. Každá akcia zaberie iné množstvo akčných bodov.

Pri release na vás čaká 6 typov frakčných akcií a to : Postavenie základne, Útok na sektor, Podpora sektoru, Zásobovanie sektoru, Opravenie sektoru a Prevzatie prázdneho sektoru. Každá frakcia môže počas sezóny postaviť 3 frakčné základne kdekoľvek na mape. Všetky tieto akcie sú úspešne pridané do hry, na ďalšie sa môžete tešiť počas ďalších updatov.

- Frakčná Mapa: Samozrejme aj frakčná mapa dostala svoje vylepšenia a ako si si mohol všimnúť na Facebooku, pripravili sme jednoduchý prehľad každého sektoru. Tam uvidíš suroviny umiestnené na sektore, frakčné lode ktoré odtiaľ môžeš stiahnuť a taktiež všetky frakčné akcie ktoré môžeš na zvolenom sektore vykonať.

- Rebríčky: Rebríček Hráčov, Rebríček Frakcií, Aréna Rebríček, História bodov či História súbojov tvojich lodí majú odteraz vlastné podstránky s vlastným filtrom. Nič zo spomenutých informácií sa tak nebude strácať v správach ako v starej verzií hry.

- Špeciálne Ability Lodí: Vrátili sme sa späť k lodiam a kedže máme pripravenú grafiku pre všetkých 10 lodí, poslednou vecou bola príprava špeciálnych abilít a ich naprogramovanie do hry. Každá loď má tak pripravenú svoju prvú abilitu ktorú si budeš vedieť aktivovať na 5 leveli lode.

- Profil Hráča: Profil hráča je úspešne dokončený. Na tejto stránke uvidíš meno hráča, jeho aktívny avatar a titul, skin planéty, 3 vystavené skiny ktoré si hráč môže nastaviť, hráčsku pozíciu v rebríčku, jeho rank v aréne a kopec ďalších štatistík zo súbojov a expedícií. Ak budeš vlastniť prémium, svoj profil si môžeš v nastaveniach zvýrazniť krásnou zlatou farbou a zažiariť tak medzi hráčmi.

- Dekoračné Boxy: Pripravili sme aj nový typ odmien pre hráčov s prémiom a tým bude dekoračný box za každý 7 deň vlastneného prémia. Otvorením dekoračného boxu, ktorý budú môcť získať aj hráči bez prémia, získa hráč Obyčajný alebo Vzácny Avatar na svoj profil a ak bude mať šťastie, môže získať aj náhodný skin lode.

- Promo Kľúče: Nový systém zapracovania do hry si zaslúžili aj obľúbené herné kľúče - tie môže hráč aktivovat na stránke s prémiom a získať akékoľvek odmeny, ktoré kľúč obsahuje. Kľúče budete môcť získať v eventoch, súťažiach na našich sociálnych sieťach, na streamoch či videách z našej hry. Maj teda oči na stopkách, prvé kľúče budeš môcť získať už hneď po spustení hry.

- Promo Kódy: Ako sme spomínali už hore, v predregistrácií obdržíš svoj promo kód emailom. Inak ho budeš mať vždy zobrazený na novej podstránke Promo, kde uvidíš všetkých hráčov ktorý sa pod tebou zaregistrovali. Tu si budeš môcť vyzdvihnúť odmeny za 3, 5 a 10 level za každého aktívneho priateľa. Nezabudni ich tak pozvať do hry už hneď počas spustenia či v predregistrácií !

- YouTube Kampaň: Rozbiehame aj YouTube kampaň a preto ak vlastníš YouTube kanál a rád by si na ňom našu hru otestoval, ozvi sa nám na support@project-orbitus.com . Pripravíme pre tvojich fanúšikov skvelé odmeny, súťaže a spolupráce.

A ak ti počas posledných dní uniklo videjko ktoré sme si pripravili pre odhalenie dátumov, prikladáme ti ho hneď dole. Nezabudni nás sledovať aj na YouTube !Nezabudnite, že všetky screeny z hry sú stále v príprave a pri hlavnom release sa tak veľa vecí ešte môže zmeniť.

Ďakujeme za podporu !
S pozdravom váš Project Orbitus Admin Team !