Novinky
Pridané Streda, 30.11.2022

Ahoj kapitáni !

November nám zbehol veľmi rýchlo, no aj napriek tomu máme pre vás zopár noviniek v podobe zmien, progresu či novej členky našeho tímu.

- Uzavretie Bety: Beta testing je oficiálne za nami a my sme počas Novembra kompletne uzatvorili možnosť prihlásenia sa do hry aj pre Beta testerov našej hry. Ďakujeme vám !

- Uloženie dát: Hráči beta testingu sa nemusia obávať. Aj po resetovaní progresu si hráči beta testingu budú môcť prioritne založiť nové účty s rovnakým nickom a získajú špeciálne odmeny za beta testing, ktoré ďalší hráči už nebudú môcť získať.

- Domovská Stránka: Počas mesiaca sme spustili kompletne nový dizajn na prihlasovacej / domovskej stránke pre našu hru. Postupne budeme odomykať stránku po stránke, kde sa dozviete viac informácií o našom tíme, hre, či novinkách. Registrácia a Prihlásenie zostáva samozrejme naďalej uzakmutné, až do momentu prvého spustenia hlavnej verzie hry.

- Podstránka Novinky: Jedna z prvých podstránok odomknutých pre verejnosť je stránka s Novinkami, kde nájdete doteraz všetky vydané Dev Blogy. V budúcnosti sem budeme postovať aj komplexné informácie o updatoch či eventoch.

Ako sme postúpili na hre?

- PlanetBoxy: Planetboxy sú úspešne späť v hre. Neprešli si žiadnou výraznou zmenou, no po čerstvom kóde budú pripravené odovzdať hráčom aj nové odmeny v podobe blueprintov či expedičných ticketov.

- História bodov: Nová stránka v hre, kde si budete môcť prezrieť, odkiaľ získava váš hráčsky profil body do globálneho rebríčka. Súčasťou novej stránky je aj filter - kde si viete výsledky vyfiltrovať podľa typu akcie, ako napríklad Výstavba Budovy, Expedície, Verbovanie Kolonistov a podobne.

- Zmena skinu planéty: Jedna z noviniek ktorú sme spomínali už pár mesiacov dozadu je úspešne implementovaná. Hráč si odteraz bude môcť nastaviť v Základnej Stanici skin planéty, aký uzná za vhodné. Skiny budú môcť hráči získať z eventov, z herného obchodu či za podporu vývoja hry.

- Zobrazovanie odpočtu akcií: Pri základnej stanici ešte chvíľku zostaneme. Ak sa rozhodnete vo vašej základnej stanici aktivovať radar, alebo začnete verbovať kolonistov, odpočty sa odteraz zobrazia aj priamo na miestach akcií. Čo na to hovoríte ?

- Expedičné lokality: Bonusy expedičných lokalít sme úspešne dokončili. Tie pôjde pomocou administrátorského panelu upraviť kedykoľvek bez úprav kódu - čo nám veľmi uľahčí prácu na nových lokalitách. Máte sa na čo tešiť !

- Dokončený obchod: Dokončenia sa dočkal aj obchod. Ten vám v úplne novom dizajne ponúkne denné, týždenné či mesačné odmeny. Budeme do neho môcť umiestniť nákup skinov, eventov či špeciálnych odmien. Ponuku budete môcť využiť aj viackrát než len 1x - všetko záleží od nastavenia ponuky. A nech to nieje málo, bude pre vás pripravená aj denná odmena zadarmo, ktorú si v obchode budete môcť vyzvihnúť kedykoľvek počas dňa.

- Nový člen v tíme: Maťa sa k nám propojila na výpomoc s našimi sociálnymi sieťami. Odteraz nás zastúpi na Facebooku či Discorde, tak ju nezabudnite pozdraviť ! Čo nám o sebe prezradíš ?

- Maťa: Ahoj hráči! Volám sa Martina a som študentkou posledného ročníka na všeobecnom gymnáziu. Po strednej škole budem pokračovať technickým smerom, kde by som sa chcela venovať buď programovaniu, konštruovaniu, poprípade práci v nejakom servise.

Vo svojom voľnom čase hrávam hry ako Northgard, či WWZ.Jeden čas som sa venovala bojovým športom, ku ktorým by som sa počas vysokej školy chcela vrátiť a toto leto som objavila nový koníček - LARP, ktorý je pre mňa takou terapiou. V živote sa snažím prekonávať sa.

Taký možno fun fact na záver. Milujem excelove tabuľky a ich využitie.

- Ďakujeme Maťa! Podporte Martinu v komentároch a dajte jej vedieť že sa všetci tešíme na jej príspevky ! :3

Nezabudnite, že všetky screeny z hry sú stále v príprave a pri hlavnom release sa tak veľa vecí ešte môže zmeniť.

Ďakujeme za podporu !
S pozdravom váš Project Orbitus Admin Team !