Novinky
Pridané Pondelok, 31.10.2022

Ahoj kapitáni !

V mesiaci Október sme začali práce na základnej funkcionalite pre hráčov v rámci registrácie, zabudnutého hesla, či nového systému pre správy s hráčmi.

- Nový Registračný Systém: V novom systému bude potrebné vašu registráciu do hry potvrdiť aktiváciou vašeho účtu pomocou vašej registračnej emailovej adresy.

- Zabudnuté Heslo: Žiadaná funkcionalita, ktorá by mala byť súčasťou každej hry, je úspešne implementovaná. Ak zabudnete vaše heslo, jednoducho si na váš e-mail dokážete zaslať žiadosť so zmenou vašeho zabudnutého hesla.

- Zmena Hesla: Funckionalita pre zmenu hesla už priamo v hre je pripravená, graficky bude implementovaná v možnostiach vašeho profilu hneď po pridaní spomínanej stránky hráča.

- Odosielanie Správ: Dokončujeme práce na komunikácií medzi hráčmi pomocou správ. Nový dizajn, vhľad a funkcionality sú úspešne implementované. Čaká nás testovanie a doladenie detailov.

- Prehľad Správ: Stránka s prehľadom všetkých správ je aktuálne v príprave, čakajú nás práce na Filter Správ či možnosť správy vymazať.

- Herná Grafika: Nová grafika lodí je už úspešne nahodená na lodiach v hangári. Tie vám začneme postupne predstavovať pred vydaním hry.

- Názvy Lodí: Ďakujeme hráčom za zapojenie sa výzvy pre vymyslenie lodí. Zaslali ste nám viac než 47 návrhov a môžete si byť istý že veľa z nich v hre použijeme.

Nezabudnite, že všetky screeny z hry sú stále v príprave a pri hlavnom release sa tak veľa vecí ešte môže zmeniť.

Ďakujeme za podporu !
S pozdravom váš Project Orbitus Admin Team !