Novinky
Pridané Streda, 30.09.2022

Ahoj kapitáni !

Máme za sebou ďalší aktívny mesiac príprav pre hlavnú verziu hry a pripravili sme si pre vás už tretí Dev Blog v ktorom sa pozrieme spoločne na to, čo sme za posledných 30 dní dosiahli.

- Zobrazenie aktívnej lode: Na stránke Invetára sme úspešne pridali nový náhľad aktívnej lode, kde získate informácie o štatistikách každého nasadeného artefaktu a taktiež detailné štatistiky lode.

- Práca sa artefaktami: Tento mesiac sme práce na artefaktoch rozšírili o možnosť aktivácie blueprintov z inventára, možnosť aktivovať expedičné tickety, rozobrať / predať jeden či viac označených artefaktov naraz a taktiež nesmie chýbať funkcionalita označenia obľúbených artefaktov.

- Aktivácia Radaru: Herná novinka, ktorá vám za suroviny umožní každých 5 hodín aktivovať radar z vašej základnej stanice. Ten vám prinesie odmenu v podobe náhodného expedičného ticketu!

- História Expedícií Históriu expedícií presúvame zo správ na prázdne miesto budovy Skladu Surovín. Tam si odteraz môžete pozrieť vaše posledné expedície a zistiť, ako sa vám v expedíciách zadarilo. Súčasťou celej histórie je samozrejme aj filter.

- Kompletný Market Systém Najviac času nám dal tento mesiac zabrať nový Market Systém. Je ale úspešne dokončený a ako ho už dobre poznáte, čaká vás možnosť vytvárania či nakupovania ponúk, možnosť zrušiť svoje ponuky a po novom sme pridali aj nastavenia expirície ponuky. Viete tak nastaviť, po akom čase vaša ponuka zmizne z marketu.

- Štart prác na hernom obchode Herný obchod sme úspešne napojili na náš administračný systém. Admini hry tak budú môcť nastaviť do hry ponuky kľudne aj na mesiac dopredu - bez skúseností programovania ako to bolo doteraz. V obchode bude X ponúk - niektoré sa budú obmieňať denne, niektoré týždenne a zároveň bude mať hráč možnosť zakúpiť si ponuku aj viackrát. Tešiť sa môžete aj na denné odmeny zadarmo - ktoré si v obchode vyzdvihnete jednoduchým kliknutím na tlačidlo. V obchode nás ale stále čaká príprava dizajnu / rozmiestnenia ponúk tak, aby sa vám jednoducho nakupovalo z každého zariadenia - na čom zamakáme v ďalšom mesiaci.

- Herná grafika: Po grafickej stránke pracujeme aktívne na dizajne nových lodí - na ich postupné a detailné predstavenie sa ale môžete tešiť posledné týždne pred veľkým releasom hry. Novú grafiku obdržia aj herné akcie ako je aktivácia radaru, či verbovanie kolonistov.

Pre všetkých hráčov, ktorý sú snami aj na aplikácií Discord, sme si pripravili možnsoť navrhnúť názvy lodí na ktorých pracujeme. Ak chceš skúsiť šťastie a niečo navrhnúť, pridaj sa a nechaj sa prekvapiť ! Nezabudnite, že všetky screeny z hry sú stále v príprave a pri hlavnom release sa tak veľa vecí ešte môže zmeniť.

Ďakujeme za podporu !
S pozdravom váš Project Orbitus Admin Team !