Updaty
Pridané Nedeľa, 16.04.2023

Ahoj hráči!

Hoci sme len týždeň od oficiálneho spustenia hry, prinášame Ti prvý update v podobe fixnutých bugov, nových questov, grafických noviniek a obsahu. Sme radi, že Ti konečne môžeme oznámiť prvé dva eventy, na ktoré sa môžeš ty a tvoja frakcia, tešiť.

- Event Deň Zeme: 20.04. o 15:00 oficiálne spúšťame event pre deň zeme, ktorý tento rok oslávime 22.04.2023. Herný event bude prebiehať počas šiestich dní, kedy si v hre budeš môcť zahrať minihru na podstránke eventu a získať tak skvelé odmeny. Pripravili sme si pre teba 4 vzácne avatare pre tvoj profil, 1 legendárny avatar ktorý pôjde získať len počas eventu pre Deň Zeme, nové pozadie pre tvoju planétu a nové legendárne skiny na lode.

- Frakčný Lov Surovín: Lov Surovín na frakčných sektoroch spúšťame v Nedeľu o 15:00, kedy sa na sektoroch objavia státisíce surovín pre vaše frakcie. Tie budete môcť získať pre vašu frakciu tak, že na sektor zašlete svoje lode. Pozor ! Na sektor môžete počas jednej chvíle zaslať len jednu frakčnú loď, preto si dobre nastavte náklad lode - aby vaša loď mohla doviezsť do frakcie čo najviac surovín. Každé zaslanie lode vašu frakciu pripraví o jednu frakčnú akciu - tých máte k dizpozícií 10 na 24 hodín, dobre teda zvážte kedy a kam akú loď zasielate. Držíme palce !

- Frakčné Profily: Súčasťou updatu je nová podstránka s profilom frakcie. V rebríčku tak budete môcť otvoriť akúkoľvek frakciu, pozrieť si jej verejný popisok, stav vstupu či počet členov. Túto stránku budeme vylepšovať obsahom aj v ďalších updatoch, máte sa tak na čo tešiť.

- Čierny Trh: Do hry úspešne pridávame aj takzvaný Black Market ! V konkrétnej otváracej dobe si budete môcť na stránkach s ťažbou surovín vymeniť vaše nadbytočné suroviny za surovinu, ktorú potrebujete. Musíte však dobre zvážiť, či sa oplatí na suroviny počkať, alebo ich vyobchodovať, kedže dokážete suroviny vymeniť maximálne v pomere 60%. Za 1000 vloženého kameňa tak získate len 600 jedla, či paliva.

- Quest SunRise-N1: SunRise-N1 je imperiálna planéta, ktorá má na starosť výrobu a dodávky jedla pre impérium. Celú výrobu a dovoz má na starosť leaderka a botanička planéty Arnia. Celé fungovanie sa ale otáča proti impériu potom, čo do hry vstupuje nová postava Kapitán Viktor. Si pripravený/á pozrieť sa na príbeh tejto dvojice o reakcií Arnie voči impériu ? Quest môžeš získať pri dostatočnom šťastí z expedície, či nákupom z marketu od iného hráča.

Ďalšie novinky:

- zvýraznenie nasadených artefaktov na lodi v inventári

- zobrazenie aktuálneho a maximálneho počtu artefaktov v inventári

- prémiové zvuky pre chat a prémiové zvukové notifikácie o ukončení akcie

- úprava textu a grafiky tlačidiel pri súboji

- zobrazovanie kompletných štatistík lode v inventári

- získavanie malého množstva scrapu z expedícií

- pridanie názvu frakcie do profilu hráča

- percentuálne nastavenie dropov z expedícií

- možnosť získať quest počas expedície

- možnosť aktivovať nový quest v inventári

- popis surovín a ikoniek v navigácií

- nová grafika pre ikonku questu v inventári

- nová podstránka s históriou akcií pre frakciu

- FIX: Chýbajúce čísla pri niektorých úspechoch

- FIX: Oprava resetu avatara pri zmene popisu hráča

- FIX: Oprava vypršaného prémia

- FIX: Oprava filtrovania artefaktov v inventári

- NERF: Temper Životy zo 600 na 450, Obrana z 30% na 15%Ďakujeme za podporu !
S pozdravom váš Project Orbitus Admin Team !