Updaty
Pridané Štvrok, 11.05.2023

Ahoj hráči !

Kapitánsky denník, deň 33 od štartu našeho vesmírneho letu našej hry a my prichádzame s updatom číslo 1.02.0 - kde prinášame novinky pre frakcie a kopec fixov či úprav. Si ready pozrieť sa na detaily ?

- Expedície: Možnosť zapamätať si poslednú expedíciu je v hre ! Pri štarte expedície si tak môžete zaškrtnúť možnosť Zapamätať Nastavenie Expedície. Pri ďalšom otvorení stránky Vesmír, sa vám automaticky načíta posledná zvolená náročnosť expedície a taktiež posledná zvolená lokalita (ak máš dostatok ticketov pre danú lokalitu).

- Inventár Sety: Sety sú späť ! Odteraz si dokážete v inventári vytvoriť akékoľvek sety troch nasadených artefaktov a načítať si ich kedykoľvek uznáte za vhodné. Set pre načítanie najvyššieho nákladu? Set pre artefakty s najlepšou presnosťou či obranou ? Odteraz nemusíte tráviť čas nekonečným hľadaním artefaktov v inventári, stačí si načítať svoj set a pustiť sa na expedíciu.

- Frakčné Technológie: Frakčné komponenty a súčiastky budú mať konečne svoje využitie ! Na frakčné sektory, ktoré má vaša frakcia pod kontrolou, budete môcť využiť aktuálne 5 prvých technológií o ktorých píšeme detaily nižšie. Ďalšie technológie už čoskoro !

- Ťažba Surovín: Prvé tri technológie sa týkajú spustenia ťažby surovín na frakčnom sektore. Ťažba trvá 8 hodín, kde sa po ôsmich hodinách pridá do frakcie okolo 10.000 surovín zvoleného typu. V jeden čas môže na sektore prebiehať len jedna ťažba a tak teda platí : čím viac sektorov, tým viac surovín. Ak medzitým sektor stratíte, suroviny sa pridajú do novej frakcie ktorá sektor získala. Technológia nejde na sektore spustiť v prípade, že je pod útokom nepriateľskej frakcie.

- Ochranné Pole: Ďalšou technológiou, ktorú môžu svoje frakcie využiť za frakčné komponenty, je aktivácia ochranného poľa pre zvolený sektor. Táto aktivácia zamkne sektor na nasledujúcich 8 hodín, počas ktorých nebude môcť žiadna iná frakcia zaútočiť. Táto technológia slúži len ako prevencia - nieje ju možné aktivovať počas toho, čo na sektor prichádza nepriateľský útok.

- Sektor Radar: Poslednou, piatou technológiou tohto updatu, je možnosť aktívácie sektorového radaru. Aktivácia radaru na sektore je permanentná, až do skončenia sezóny. Umožňuje vlastníkovi sektoru vidieť časy a zdroje nepriateľských útokov. Zaujíma vás kedy útok na sektor dorazí ? Kto je útočníkom ? Radar vašej frakcii tieto informácie s radosťou ponúkne.

- Quest SunRise-N2: Nový quest z planéty SunRise-N2 v podobe 24 úloh pre postavu zbraňového experta Burdena je odteraz k dispozícií. Držíme vám palce, aby ste quest získali čo najskôr ! Ten môžete získať pomocou PlanetBoxov či dropu v Expedíciach !

- Frakčná Aktivita: Vodcovia a Kapitáni vo frakcií budú mať odteraz pri členoch frakcie zobrazenie ich poslednej aktivity. Zelená bodka naznačuje aktivitu za posledných 1-3 dni, oranžová bodka 4 až 7 dní, červená bodka viac ako 7 dní neaktivity. Kapitáni tak táto informácia pomôže spravovať aktívnych a neaktívnych frakčných členov.

- Promo Odmeny: Konečne ! Odteraz si môžete vyzdvihnúť odmeny za hráčov, ktorý sa zaregistrovali do hry pod vašim promo kódom na stránke Promo. Ak poznáš kohoľkovek, s kým by si si hru rád zahral, pozvi ho a získaj odmeny za jeho progres v hre !

Ďalšie novinky:

- možnosť prevziať si promo odmeny

- vytvorenie a zobrazenie artefakt setov

- použitie a mazanie artefakt setov

- zapamätanie poslednej expedície

- nový tab s frakčnými technológiami

- frakčné technológie Ťažba Kameňa, Jedla a Paliva

- frakčná technológia Ochranné Pole

- frakčná technológia Sektor Radar

- zobrazenie aktivity frakčných členov

- sektor zobrazenie času uzamknutia sektoru

- sektor zobrazenie informácie o aktívnom radare

- sektor zobrazenie prichádzajúcich útokov

- možnosť zoradiť market výsledky zostupne / vzostupne

- možnosť zoradiť market podľa ceny

- market filter pre questy a komponenty

- znížená frakčná odmena bodov za zásobenie sektoru z 10 na 0

- zvýšená základna tvorba súčiastky z 3 hodín na 5 hodín pri leveli dielne 1

- nová quest postava Burden

- quest SunRise-N2

- nová expedičná lokalita Mesiac Murden

- FIX: Zatváranie okna / upozornenia tlačidlom Nie

- FIX: Nastavovanie typu ticketu pre Podporu

- FIX: Bezpečnostné validácie pre prevzatie odmienĎakujeme za podporu !
S pozdravom váš Project Orbitus Admin Team !