Updaty
Pridané Utorok, 31.10.2023

Ahoj hráči !

Prinášame vám fixovací update, ktorý obsahuje kopec opráv z vašich nahlásení pomocou herného nahlasovacieho systému. Nahlasovací systém využívate veľmi aktívne, za čo sme vám nesmierne vďační. Nemusíte sa však obávať, update 1.03 v blízkej dobe dostane aj novinky v podobe eventu či nového obsahu. Máte sa na čo tešiť !

- Achievementy: Načítavanie stránky s úspechmi bolo kompletne prepracované a optimalizované. Načítavací čas stránky je tak extrémne znížený a odmeny za splnené úspechy si tak budete môcť vyzvihnúť oveľa rýchlejšie.

- SunRise N2: Quest SunRise-N2 obsahuje v 16 úlohe misiu, kde je hráč pre jej splnenie nútení naverbovať na planétu nového kolonistu. V prípade, že hráč už mal naverbované maximálne množstvo kolonistov na planéte, nebol schopný túto úlohu dokončiť. Riešením tohto problému tak je automatické dokončenie úlohy. Hráči si môžu okamžite prevziať odmenu a pokračovať v queste.

- Špeciálne Znaky: Na niektorých miestach v hre, ako napríklad arény, ste mohli proti hráčom s konkrétnymi špeciálnymi znakmi v nicku naraziť na nefunkčné funckionality. Zakázali sme tak registráciu s medzerou či špeciálnymi znakmi v hráčskom mene a už registrovaných hráčov kontaktovali o úprave mien.

- Platobné Metódy: Aj na vaše návrhy / žiadosti k možnosti nákupu dekoračných predmetov či herného prémia reagujeme na vaše podnety a do hry pridávame možnosť zakúpiť si tieto možnosti pomocou karty či iných platobných metód než len Paypal. Ďakujeme za vašu podporu !

Ďalšie opravené problémy:

- optimalizácia stránky Úspechy

- oprava 16. úlohy v queste SunRise-N2

- zakázané špeciálne znaky pri registrácií do hry

- opravená denná ponuka v obchode

- upravený názov stĺpca na stránke Sklad Surovín

- oprava počtu nájdených planet boxov v základnej stanici

- oprava prázdneho obrázku pri prepínaní pozadí planéty

- oprava počtu súbojov v aréne pre denné / týždenné úlohy

- oprava duplicitného vytvárania ponuky na markete

- oprava hlášky o neexistujúcom artefakte pri predaji na markete

- oprava gramatických chýb viazaných na lode

- zákaz možnosti zmeny setu počas prebiehajúcej expedícieĎakujeme za podporu !
S pozdravom váš Project Orbitus Team !